Понеділок, 06 Липень 2020

ПРОФОРІЄНТАЦІЯ- ОНЛАЙН В ПЕРІОД КАРАНТИНУ

об 11.00 годині київського часу проводити інформаційні вебінари з безробітними.

Так, сьогодні, 24 червня 2020 року, в режимі онлайн на базі платформи ZOOM фахівцем з профорієнтації Міжгірської районної філії Євгенією Бундзяк був організований та проведений вебінар із загальних питань зайнятості.

В ході відеозустрічі учасники ознайомились з інформацією про роботу філії, правилами обслуговування клієнтів у період карантину, роботою електронних сервісів державної служби зайнятості, станом регіонального ринку праці.

Водночас учасникам вебінару було рекомендовано до уже діючих електронних сервісів державної служби зайнятості, якими можна скористатися для отримання додаткових знань та компетенцій, скористатись і міжнародною безоплатною онлайн-платформою Coursera ( https://ru.coursera.org/ ). На її базі пройти онлайн-навчання виявило бажання уже п’ятеро безробітних, троє з яких учасники сьогоднішнього вебінару.

У час коли влада та медики радять максимально обмежити соціальні контакти та більше часу проводити вдома у самоізоляції, веб-ресурси служби зайнятості  актуальні, як ніколи.

Відділ активної підтримки безробітних  Міжгірської районної філії Закарпатського ОЦЗ

Правова допомога