Середа, 05 Серпень 2020

ГЕНЕРУЙ БІЗНЕС - ІДЕЮ ТА РОЗПОЧНИ СВІЙ БІЗНЕС!

17 червня 2020 року, в режимі онлайн на базі платформи ZOOM в Міжгірській районній філії (РФ) Закарпатського обласного центру зайнятості (ОЦЗ) проведено вебінар на тему «Генеруй бізнес-ідею та розпочни власний бізнес» з безробітними,

які виявили бажання  дізнатися більше інформації про відкриття власної справи, в тому числі і шляхом отримання одноразової виплати допомоги по безробіттю для заняття підприємницькою діяльністю.

Розпочинаючи вебінар, начальник відділу активної підтримки безробітних Міжгірської РФ Закарпатського ОЦЗ Іван Баран наголосив, що для того щоб почати власну справу, потрібні, насамперед , велике бажання та вдала ідея. Без бажання, зрозуміло, нічого не вийде, а без хорошої ідеї бізнес просто не буде ефективним.

Те що вебінар був досить актуальним свідчило те, що на його проведення  зареєструвалось та взяли участь у ньому  12 осіб  з числа безробітних.

Карантинні заходи змінюють звичайний режим людської діяльності. Всі починають шукати незвичні, нестандартні підходи до вирішення власних проблем, в тому числі і працевлаштування.

В ході проведення даного заходу безробітні дізналися про можливість започаткування власної справи, в тому числі і з допомогою служби зайнятості.  Ознайомились з етапами започаткування власної справи, узагальненою структурою побудови бізнес-планів, визначенням організаційно-правової форми господарювання, особливостями обрання системи оподаткування та можливістю проходження курсів цільового призначеня за 80-ти годинною навчальною програмою підприємець-початківець (за бажанням).

Також всім, хто бажає в майбутньому відкрити  власну справу, запропоновано зареєструватись на освітньому порталі ДСЗ та онлайн- платформах «Дія» і «Прометеус» з метою проходження курсів навчання по підприємництву, які стимулюють до мотивації та  впевненості.

Ні для кого не є секретом те, що для одних втрата роботи є трагедія, а для інших - шанс відкрити невідомі досі професійні можливості та особистісні якості.

Відділ активної підтримки безробітних  Міжгірської районної філії Закарпатського ОЦЗ

Правова допомога