Вівторок, 04 Серпень 2020

Зростання рівня захворюваності на Тереблянській долині

У зв‘язку із  зростанням захворюваності на COVID-19 у населених пунктах Тереблянської долини, де за останні 2 доби підтверджено методом ПЛР-тестування 13 випадків хвороби (с. Синевир - 6, с. Колочава-5, с.Негровець - 2) та  наявний 1 летальний випадок в с. Синевир,

комісія з питань ТЕБ та НС Міжгірської райдержадміністрації прийняла першочергові рішення:

1. Призупинити на території сіл Колочава, Негровець, Синевир роботу всіх закладів ( в тому числі роботу ринку в с. Колочава), за винятком продуктових магазинів, аптек та автозаправок, до врегулювання епідемічної ситуації.
2. Обмежити рух транспорту, в тому числі пасажирських перевезень, на території вищезазначених населених пунктів.

3. Рекомендувати запровадити відповідно до законодавства  додаткові  протиепідемічні обмеження в цих населених пунктах, шляхом виконання додаткових профілактичних немедикаментозних заходів, серед яких:

- обмежити масове переміщення  та перебування людей в громадських місцях;

- громадянам утриматися без особливої потреби від виходу  на вулиці населених пунктів;

- громадянам утриматися від використання власних транспортних засобів;

- громадянам утриматися  від переміщення між населеними пунктами.

Останнє оновлення (17 червня 2020)

Правова допомога