Вівторок, 04 Серпень 2020
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Авторизація
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Дмитро Разумков відвідав на Закарпатті завод, який є лідером з виробництва електроніки в Україні

 

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков у рамках візиту до Закарпатської області ознайомився з роботою заводу «Флекстронікс ТзОВ».

«Це успішний приклад багаторічної діяльності іноземної компанії в Україні. Сподіваюсь, що завод розвиватиме свої потужності й надалі та створюватиме нові робочі місця в регіоні», - зазначив Голова Парламенту.

Дмитро Разумков оглянув основний корпус заводу з виробництва продукції електроніки, а також новозбудований завод з лиття пластмаси, виробничі лінії. Він також ознайомився з планами розвитку підприємства та перспективними напрямами його роботи.

Завод «Флекстронікс ТзОВ» є підприємством американської компанії «Flex Ltd.» та лідером з виробництва продуктів електроніки в Україні. Замовниками підприємства є всесвітньо відомі компанії OSRAM, XEROX, Philips, TPY, Gilat, Genexis, Seidel, Nespresso. На сьогоднішній день персонал заводу налічує понад 3000 працівників. Серед основних завдань виробництва - виготовлення електронних вузлів, виробництво побутової техніки та телекомунікаційних товарів (електронних телевізійних плат, роутерів для супутникового телебачення, LED ламп, виробів та комплектуючих для галузі охорони здоров'я та інших електронних виробів), а також логістичні послуги.

Прес-служба Апарату Верховної Ради України

 

Останнє оновлення (11 червня 2020)

 
Правова допомога
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 164 гостей на сайті