Вівторок, 04 Серпень 2020

ІНФОРМАЦІЙНІ ЗАХОДИ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ В ОНЛАЙН-ФОРМАТІ

Карантинні заходи змінили звичний режим діяльності Міжгірської районної філії Закарпатського ОЦЗ. Форми взаємодії з клієнтами служби зайнятості сьогодні перейшли в іншу площину і проходять в основному через засоби онлайн-зв’язку. Зараз кожний на своєму робочому місці зобов’язаний враховувати сучасні реалії та бути готовим до будь-яких змін в форматі спілкування.

10.06.2020 року за допомогою платформи ZOOM в Міжгірській районній філії Закарпатського ОЦЗ відбувся черговий інформаційний вебінар із загальних питань зайнятості, метою якого було ознайомлення із сучасним комплексом соціальних послуг, які надає служба зайнятості в дистанційному режимі (онлайн).

В ході проведення заходу провідний фахівець відділу активної підтримки безробітних Оксана Дубів ознайомила учасників з правилами взаємодії безробітних зі службою зайнятості у період карантину, джерелами інформації про вакансії, електронним сервісами Державної служби зайнятості, можливістю створення персонального кабінету, станом регіонального ринку праці, умовами нарахування допомоги по безробіттю у період карантину, перевагами легальної зайнятості.

Під час заходу безробітні були максимально націлені на використання нових підходів у пошуку роботи та отримали інформацію щодо ефективного використання електронних сервісів служби зайнятості.

В даних умовах, до відміни карантину, практика проведення таких інтерактивних заходів буде продовжена і надалі.

Відділ активної підтримки безробітних Міжгірської районної філії Закарпатського ОЦЗ

Останнє оновлення (11 червня 2020)

Правова допомога