Понеділок, 13 Липень 2020

КОМІСІЯ ТЕБ НС ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОДА ПРИЙНЯЛА РІШЕННЯ ПРО ПОСЛАБЛЕННЯ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ ІЗ 1 ЧЕРВНЯ

Кількість нових випадків СОVID-19 за останні 7 днів на 100 тисяч населення в області становить 11,48 (при заявленому показнику не більше 12 осіб на 100 тисяч населення).

Що дозволяють :

Регулярні/нерегулярні рейси міжміського, міжобласного та міжнародного значення.

Проведення спортивних заходів без глядачів, в яких беруть участь не більше 50 осіб

Проведення релігійних заходів, за умови участі не більше 1 однієї особи на 10 метрів квадратних площі, де проводиться релігійний захід

Діяльність готелів (крім функціонування в готелях ресторанів, басейнів, спа-зон)

Роботу закладів фізичної культури і спорту, спортивних залів, фітнес-центрів (крім проведення групових занять з кількістю учасників більше ніж 10 осіб)

Відвідування занять в групах не більше ніж 10 осіб в закладах освіти

Але

! Послаблення протиепідемічних заходів не застосовуються на території карантинних зон, що встановлюються на території області.

Ми продовжимо:

Носити маски;
Дотримуватися соціальної дистанції;
Проводити дезінфекцію

Також розглядається можливість за сприятливої ситуації, розпочати роботу дитсадків із 8 червня.

Правова допомога