Понеділок, 01 Червень 2020

Міжгірський РВК має нового очільника

Цими днями за участі голови райдержадміністрації Василя Юрика, його першого заступника Івана Бобонича, керівників установ, організацій Міжгірщини, структурних підрозділів РДА

обласний військовий комісар, полковник Богдан Череміський представив новопризначеного очільника Міжгірського районного військового комісаріату. Ним став уродженець Хустщини Ігор Олегович Жуков.

Відрекомендувавши свого колегу, Богдан Миколайович відзначив, що офіцер проходив військову службу на посадах Хустського об’єднаного військового комісаріату, у відділенні мобілізаційного забезпечення, безпосередньо відповідаючи саме за цей напрямок роботи. Пройшов всі хвилі мобілізації, учасник ООС. З 2016 року – заступник військового комісара Хустського об’єднаного військового комісаріату з територіальної оборони. Ігор Олегович всюди зарекомендував себе як відповідальний, принциповий і цілеспрямований працівник.

На цьому зібранні були обговорені також питання щодо подальшого спільного  виконання  завдань з обліково-призовної та мобілізаційної роботи.

Останнє оновлення (22 травня 2020)

Правова допомога