Понеділок, 01 Червень 2020

Онлайн- послуги в період карантину від центру зайнятості

Фахівці Міжгірської районної філії Закарпатського ОЦЗ, для безпеки громадян, в період карантинних заходів продовжують надавати профінформаційні та профконсультаційні послуги в онлайн- форматі.

20 травня 2020 року в дистанційному комунікаційному режимі Міжгірською районною філією Закарпатського ОЦЗ проведено черговий  інформаційний вебінар  на тему «Реєстрація в службі зайнятості  в умовах карантину», під час якого  учасники мали змогу ознайомитись із вимогами Порядку № 792 реєстрації та перереєстрації  безробітних в умовах карантину, із правилами взаємодії  служби зайнятості  у напрямі сучасного доступу  до її послуг  із допомогою сучасних мереж, із  станом  регіонального ринку праці та умовами нарахування допомоги  по безробіттю у період карантину. Фахівцем відділу активної підтримки безробітних Оксаною Дубів було звернуто увагу на те, що в умовах карантину безробітні мають  більше часу на безкоштовну профорієнтацію за допомогою таких електронних сервісів, як Платформи з профорієнтації та розвитку кар’єри, Освітнього порталу та платформи «Моя професія – консультаційна мережа» в будь-який зручний для них час.

Фахівцем була надана інформація про реєстрацію в  Електронному кабінеті  шукача роботи та  про переваги в користуванні  ним, основні джерела  інформації  про вакансії, методи пошуку роботи  в дистанційному режимі та використання  можливих засобів комунікацій на період карантину.

На завершення заходу Оксана Михайлівна зауважила, що якщо буде продовжено карантин, то безробітні мають бути готовими до подальшої  роботи в онлайн  форматі. Теми  вебінарів  будуть попередньо проанонсовані.

Всім бажаємо здоров’я та вдалого пошуку роботи.

Відділ активної підтримки безробітних

Міжгірської районної філії