Понеділок, 01 Червень 2020

ПРО ДОПЛАТИ МЕДИКАМ СЬОГОДНІ ГОВОРИЛИ НА СЕЛЕКТОРІ ІЗ ПРЕМ’ЄР-МІНІСТРОМ УКРАЇНИ

Ми винайшли додаткові кошти, щоб виплатити медикам 300% надбавки за березень.

Гроші отримали 46 медиків, які працювали із хворими на COVID-19.

Троє працівників екстреної швидкої допомоги, п’ять медиків лікарні Мукачівської ОТГ, та 38 – працівники обласної інфекційної лікарні.

Спочатку за березень, згідно з наказом Мінсоцполітики, доплати отримували медики за години пропрацьовані із хворими на коронавірус. На ці потреби було виділено трохи більше 70 тис грн. Однак, Президент доручив виплатити 300% надбавки згідно із посадовими окладами. Що ми і зробили.
Винайшовши більше 500 тис грн.

Щодо виплат за травень, то медичні заклади перейшли на нову форму фінансування. Згідно із нею, кошти отримують від НЦЗУ. Тож, наразі лікарні укладають угоди із Національною службою здоров’я України по пакетах, у яких передбачено лікування хворих на COVID-19. Поки із 30 закладів області вісім законтрактували COVID-19. Робота триває.

Закарпатська ОДА

Правова допомога