Середа, 05 Серпень 2020

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

щодо проведення відбору кандидатів для навчання

на "Курсах лідерства офіцерського складу" тактичного рівня

Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного

(з професійного навчання за військово-обліковими спеціальностями офіцерів тактичного рівня освіти громадян України і військовослужбовців, які здобули освітній ступінь не нижче "бакалавр" з подальшим присвоєнням військового звання "молодший лейтенант")

1. Спеціальності навчання:

Професійне навчання за військово-обліковими спеціальностями тактичного рівня освіти:

Бойове застосування механізованих з’єднань, військових частин і підрозділів;

Бойове застосування танкових з’єднань, військових частин і підрозділів;

Бойове застосування з’єднань, військових частин і підрозділів наземної артилерії.

2. Категорії громадян, що підлягають прийому на навчання:

Громадяни, що мають вищу освіту не нижче “бакалавр”,  вік від 19 до 30 років, придатність за станом здоров’я

з військових частин:

військовослужбовці строкової військової служби.

військовослужбовці військової служби за контрактом осіб рядового і сержантського складу;

з військових комісаріатів:

громадяни призовного віку;

військовозобов’язані, резервісти, які не мають військових звань офіцерського складу.

Довідково

Проходження служби під час навчання

Під час підготовки навчаємі мають статус "слухач", отримують грошове забезпечення як військовослужбовці служби за контрактом (від 10000 гр.), знаходяться на повному утриманні ЗС України, розміщуються в гуртожитку для військовослужбовців за контрактом.

Громадяни, які приймаються на навчання через військові комісаріати, укладають контракт для проходження військової служби за контрактом проходять військову службу в НАСВ на посадах сержантського складу "слухач ВВНЗ". Під час навчання присвоюється військове звання "молодший сержант".

Військовослужбовці виключаються зі списків особового складу своїх військових частин та проходять військову службу в НАСВ на посадах сержантського складу "слухач ВВНЗ", з присвоєнням військового звання "молодший сержант".

У разі відрахування з навчання слухачі, у разі потреби, проходять до підготовку в навчальних центрах за фахом на базовому рівні та направляються у військові частини для подальшого проходження служби за контрактом на посади сержантського складу.

Під час навчання слухачі підписують контракт про проходження військової служби на посадах офіцерського складу строком на 5 років з набранням чинності у разі успішного завершення навчання.

По завершенню навчання (через 12 місяців) проводиться: атестація на присвоєння кваліфікації "офіцер військового управління тактичного рівня", видається сертифікат про завершення курсів встановленого зразка, присвоюється класна кваліфікація "3 клас".

Випускники приймаються на військову службу за контрактом осіб офіцерського складу. Отримують первинне військового звання офіцерського складу “молодший лейтенант” та призначаються на посаду офіцерського складу в Збройних Силах України.

3. Документи, що надаються для проходження відбору

1. Оригінал документу про вищу освіту (диплом з додатками).

2. Для цивільної молоді – особова справа для прийняття на військову службу за контрактом, оформлена відповідно до вимог наказу МОУ від 26.05.2014 року №333 та п. 2.20 наказу МОУ від 10.04.2009 року №170

3. Для військовослужбовців – особова справа, оформлена відповідно до вимог наказу МОУ від 26.05.2014 року №333.

4. Вступні випробування:

1. Проходження професійно-психологічного відбору.

2. Проходження військово-лікарської комісії.

3. Перевірка рівня фізичної підготовки.

4. Співбесіда на засіданні приймальної комісії з прийому слухачів на навчання.

5. Конкурс сплановано з 17 по 21.08.2020 року у Національній академії сухопутних військ за адресою м. Львів вулиця Героїв Майдану 32.

Перший заступник начальника

Національної академії сухопутних військ