Вівторок, 07 Липень 2020

ПОСЛАБЛЕННЯ КАРАНТИНУ ТА ДРУГИЙ ЕТАП МЕДИЧНОЇ РЕФОРМИ: ЗВЕРНЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА ДО УКРАЇНЦІВ

«Зазвичай ми звертаємося до лікарів по допомогу. Сьогодні про допомогу благають вони», – так про глобальну ситуацію в українській медицині під час другого етапу реформи висловився у своєму відеозверненні Володимир Зеленський.

Робоча група, створена для оцінювання результатів реформи, надала свої висновки – реформа має як плюси, так і мінуси. Завдання держави наразі – не згортати реформу, а виправити її помилки.

Водночас Президент України наголосив – він не може допустити того, щоб через нові механізми фінансування медичної галузі 50 тисяч медиків втратили роботу, під загрозою опинились екстрена допомога, багатопрофільні лікарні, онкоцентри, госпіталі ветеранів, більшість дитячих лікарень, психіатрична та туберкульозна служби.

З огляду на це, Глава держави закликав міністра охорони здоров’я, голову профільного комітету Верховної Ради та головного санітарного лікаря України невідкладно запропонувати шляхи вирішення цих болючих питань.

ВІДЕОЗВЕРНЕННЯ

Правова допомога