Понеділок, 01 Червень 2020

ПРОТОКОЛ № 7 позапланового засідання районної

комісії з питань ТЕБ та НС

Головував –  голова державної адміністрації, голова

комісії  ЮРИК В.В.

Присутні    –  _18__ членів комісії (за окремим списком)

Запрошені  –  _2__  (за окремим списком)

І. Про вжиття додаткових заходів з метою протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID – 19 на території району.

(Юрик В.В., Маркович В.М., Маркович В.А.)

Заслухавши інформацію доповідачів з питання порядку денного, з урахуванням обговорення, враховуючи рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Закарпатської обласної державної адміністрації від 17 квітня 2020 року № 5 комісія вирішила:

1. Інформацію виступаючих з питання порядку денного взяти до уваги.

2. Враховуючи особливий ризик інфікування коронавірусною інфекцією COVID-19 громадян району у вихідні та святкові дні,органам місцевого самоврядування району з урахуванням статей 29, 30, 32 Закону України „Про захист населення від інфекційних хвороб”, постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 „Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19”(із змінами) рекомендувати запровадити відповідно до законодавства додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи, шляхом виконання додаткових профілактичних немедикаментозних заходів, під час вихідних та святкових днів, серед яких:

- обмежити пересування та перебування громадян в громадських місцях;

- громадянам без особливої потреби, утриматися від перебування у громадських місцях;

- громадянам не виходити на вулиці населених пунктів;

- громадянам утриматися від використання власних транспортних засобів;

- громадянам утриматися  від переміщення між населеними пунктами;

- без особливої потреби утриматися від відвідування аптек, продовольчих магазинів, автомобільних заправних станцій, тощо

Термін: у період вихідних (святкових) днів (з 13 год. 00 хв. суботи до 6 год. 00 хв. першого робочого дня після вихідних (святкових) днів.

3. Виконавчим комітетам місцевих рад району, сектору управління персоналом та   організаційної роботи апарату райдержадміністрації із залученням ЗМІ району:

3.1. Сприяти у проведенні широкої роз’яснювальної роботи серед населення  необхідності вжиття вищенаведених заходів.

4. Головному спеціалісту з питань цивільного захисту, режимно-секретної, мобілізаційної та оборонної роботи райдержадміністрації:

4.1. Забезпечити подання інформації до Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації щодо кількості осіб, що перебувають на обсервації, за формою, що додається.

Термін: щоденно до 1200

4.2. Забезпечити подання інформації до районного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації (shtabrda@gmail.com)

5. Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

Голова державної адміністрації,

голова районної комісії                                                                              Василь ЮРИК

Відповідальний секретар районної

комісії, головний спеціаліст з питань