Понеділок, 01 Червень 2020
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Авторизація
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

РАЙОННА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ТЕБ ТА НС

 

ПРОТОКОЛ № _4__ позапланового засідання комісії від 26.03.2020 р.

 

Головував –  голова державної адміністрації, голова  комісії  ЮРИК В.В.

 

 

Присутні    –  14 членів комісії (за окремим списком)

 

Запрошені  –  3  особи (за окремим списком)

І. Про вжиття заходів щодо недопущення на території району поширення коронавірусної хвороби 2019 (COVID-19)

(Анатолій  ПШЕНИЧНИЙ, Віталій Попович, Василь Маркович)

Рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 10 березня 2020 року № 2, протоколом експертної комісії з визначення рівнів та класів надзвичайної ситуації Державної служби України з надзвичайних ситуацій від 12 березня 2020 року №104/02-20, ситуацію, яка склалася із загрозою поширення на території України гострореспіраторної інфекції, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV (COVID-19) визначено медико-біологічною надзвичайною ситуацією природного характеру державного рівня (код 20711 НС, пов'язана з екзотичним та особливо небезпечним інфекційним захворюванням людей (окремі випадки)).

Заслухавши інформацію доповідачів з питання порядку денного, з урахуванням обговорення, комісія вирішила:

1. Інформацію виступаючих з питання порядку денного взяти до уваги.

2. Керуючись рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 10 березня 2020 року № 2, протоколом експертної комісії з визначення рівнів та класів надзвичайної ситуації Державної служби України з надзвичайних ситуацій від 12 березня 2020 року №104/02-20, якими ситуацію, яка склалася із загрозою поширення на території України гострореспіраторної інфекції, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV (COVID-19) визначено медико-біологічною надзвичайною ситуацією природного характеру державного рівня (код 20711 НС, пов'язана з екзотичним та особливо небезпечним інфекційним захворюванням людей (окремі випадки)), рішенням позапланового засідання регіональної комісії з ТЕБ та НС Закарпатської області  від 26 березня 2020 р. та враховуючи відповідні рішення Уряду із цього питанняввести на території району режим надзвичайної ситуації.

3. Звернутися до керівництва районної державної адміністрації з пропозицією щодо переведення органів управління і сил цивільного захисту району до функціонування у режимі надзвичайної ситуації.

4. Продовжити до 24 квітня всі карантинні обмеження, прийняті комісією із терміном до 3 квітня 2020 року, за винятком роботи спеціалізованих магазинів (відділень, торгових точок) із торгівлі продуктами харчування, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами і агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом, засобами зв'язку, за умови одночасного перебування у приміщенні відвідувачів (споживачів) із розрахунку один відвідувач на 10 м2 площі торгівельного (операційного) залу, дотримання ними дистанції між ними не менш як 1,5 метра із встановленням спеціальних позначок, забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту та також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

5. Починаючи із 00.00 год. 27 березня 2020 року до 24 квітня 2020 року ввести на території району наступні обмежувальні заходи:

зупинити роботу всіх ринків;

призупинити роботу відділень для приготування та прийому їжі, кави, інших напоїв, розміщених на АЗС.

6. Міжгірському відділенню поліції Хустського ВП ГУНП в Закарпатській області, КНП ЛПУ «Міжгірська районна лікарня», КНП ЦПМСД:

6.1. Забезпечити направлення на обстеження осіб з підозрою на гострі респіраторні захворювання.

7. Головному спеціалісту з питань цивільного захисту,режимно-секретної, мобілізаційної та оборонної роботи райдержадміністрації:

7.1. Підготувати проект розпорядження голови райдержадміністрації про переведення районної територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту на роботу у режимі надзвичайної ситуації.

Термін: невідкладно

8. Головам: виконкомів селищної, сільських рад, керівникам підприємств, установ, організацій всіх рівнів:

8.1. Прийняти, за окремим розпорядженням голови районної державної адміністрації, відповідні рішення щодо переведення органів управління та сил цивільного захисту до функціонування у режимі надзвичайної ситуації.

Термін: невідкладно, після видання розпорядження

9. КНП ЛПУ «Міжгірська районна лікарня», КНП ЦПМСД, Міжгірському РВ ГУ Держпродспоживслужби у Закарпатській області, Міжгірському лабораторному відділенню Свалявської міжрайонної філії ДУ «ЗОЛЦ МОЗУ» спільно з виконкомами місцевих рад району :

9.1. Ввести в дію плани реагування на медико-біологічні надзвичайні ситуації та ліквідації їх наслідків.

9.2. Забезпечити:

проведення верифікації спроможності надання медичної допомоги пацієнтам з COVID-19  всіма закладами охорони здоров’я відповідно до схем їх перспективного перепрофілювання у разі масового надходження хворих на COVID-19. Перелік зазначених закладів охорони здоров’я подати на затвердження районній  комісії;

переведення усіх закладів охорони здоров’я на суворий протиепідемічний режим, створення мобільних медичних бригад з метою активного виявлення і надання допомоги хворим на COVID-19. Визначення ізоляторів для госпіталізації контактних осіб з метою їх обстеження та здійснення медичного нагляду за ними.

9.3. Спільно визначити та надати на затвердження районній комісії перелік об’єктів (заклади освіти, санаторно-оздоровчі заклади, установи культури, спортзали, тощо) які можливо буде додатково переобладнати у лікувальні заклади для стаціонарного лікування хворих на COVID-19 на випадок перевантаження закладів охорони здоров’я.

Термін: невідкладно

10. Головному спеціалісту з питань цивільного захисту,режимно-секретної, мобілізаційної та оборонної роботи райдержадміністрації спільно з виконкомами місцевих рад району:

10.1. Невідкладно забезпечити оперативне інформування підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності та підпорядкування про введення режиму „Надзвичайна ситуація”.

10.2. Попередити керівників підприємств, установ, закладів та організацій незалежно від форми власності та підпорядкування, а також інших суб'єктів підприємницької діяльності про персональну відповідальність за невиконання цього рішення згідно з чинним законодавством України.

Термін: невідкладно

11. КНП ЛПУ «Міжгірська районна лікарня», КНП ЦПМСД, Міжгірському РВ ГУ Держпродспоживслужби у Закарпатській області, Міжгірському лабораторному відділенню Свалявської міжрайонної філії ДУ «ЗОЛЦ МОЗУ» спільно з виконкомами місцевих рад району:

11.1. Посилити проведення серед населення району інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо необхідності дотримання санітарно-гігієнічних вимог з метою зниження імовірності поширення COVID-19 та правил (порядку) поведінки при загрозі, виникненні, зараженні COVID-19.

Термін: постійно у період дії карантинних заходів

12. Районному відділу управлінню ДСНС України в Закарпатській області, Міжгірському відділенню поліції Хустського ВП ГУНП в Закарпатській області:

12.1. Забезпечити доведення до населення району інформації про необхідність дотримання карантинних обмежень із використанням гучномовців, розміщених на службовому автотранспорті.

Термін: постійно у період дії карантинних заходів

13. Головам виконкомів місцевих рад району, керівникам підприємств, установ, організацій всіх рівнів:

13.1. Організувати проведення дезінфекції службових приміщень, територій магістральних вулиць, всіх закладів, що продовжують роботу у період дії карантинних обмежень, зупинок громадського транспорту в ранкові та вечірні години (у разі його функціонування), дезінфікуючими засобами, що дозволені для цих цілей.

Термін: постійно у період дії карантинних заходів

13.2. В разі необхідності залучати:

для тимчасового використання транспортні засоби, будівлі, споруди, обладнання, інше майно підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, необхідне для здійснення профілактичних і протиепідемічних заходів, із наступним повним відшкодуванням у встановленому законом порядку його вартості або витрат, пов'язаних з його використанням;

сили і засоби підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності  до виконання заходів з локалізації та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації пов’язаної із загрозою поширення гострої респіраторної хвороби на території України, спричиненої коронавірусом COVID-19.

Термін: постійно у період дії карантинних заходів

14. Міжгірському відділенню поліції Хустського ВП ГУНП в Закарпатській області, районному відділу управлінню ДСНС України в Закарпатській області, Міжгірському лабораторному відділенню Свалявської міжрайонної філії ДУ «ЗОЛЦ МОЗУ», Міжгірському РВ ГУ Держпродспоживслужби у Закарпатській області спільно з виконкомами місцевих рад району:

14.1. Продовжити здійснення заходів щодо контролю за дотриманням особами,які приїхали  з-за кодону, та суб’єктами господарюваннякарантинних обмежень.

14.2 Вжити відповідних заходів щодо максимального обмеження пересування громадян як пішки, так і власним автотранспортом всередині населених пунктів (крім медичних, продуктових, соціальних та життєвоважливих мереж);

14.3. Запровадити пішохідні патрулі в селищі та селах району, особливо поблизу небезпечних в епідвідношенні об’єктів.

Термін: постійно у період дії карантинних заходів

15. Міжгірському відділенню поліції Хустського ВП ГУНП в Закарпатській області (в межах компетенції):

15.1. Забезпечити ефективний моніторинг інформаційного простору району в напрямку виявлення фактів поширення провокаційних матеріалів та фейків щодо епідеміологічної ситуації в районі.

Термін: постійно у період дії карантинних заходів

16. Міжгірському відділенню поліції Хустського ВП ГУНП в Закарпатській області (в межах компетенції):

16.1. Вжити заходи щодо посилення  антитерористичного та протидиверсійного захисту об’єктів критичної інфраструктури району.

16.2. Забезпечити недопущення дестабілізації суспільно-політичної ситуації в районі, можливої провокації масових заворушень та громадської непокори.

Термін: постійно у період дії карантинних заходів

17. Виконкомам місцевих рад району:

17.1. Вжити заходи щодо здійснення щоденного спостереження цін та наявності в закладах торгівлі району соціально значущих товарів, з подальшим інформуванням про результати моніторингу райдержадміністрацію.

Термін: постійно у період дії карантинних заходів

18. Головному спеціалісту з питань цивільного захисту,режимно-секретної, мобілізаційної та оборонної роботи райдержадміністрації, структурним підрозділам РДА (в межах компетенції)  спільно з виконкомами місцевих рад району:

18.1. Забезпечити доведення завдань, визначених цим рішенням, до підприємств, установ, закладів та організацій району незалежно від форм власності та підпорядкування.

Термін: невідкладно

19. Головному спеціалісту з питань цивільного захисту,режимно-секретної, мобілізаційної та оборонної роботи райдержадміністрації, структурним підрозділам РДА (в межах компетенції)  спільно з виконкомами місцевих рад району, керівникам підприємств, установ, закладів та організацій всіх форм власності:

19.1. Забезпечити виконання в повному обсязі завдань, визначених цим рішенням.

Термін: згідно з визначеними термінами

20. Головному спеціалісту з питань цивільного захисту,режимно-секретної, мобілізаційної та оборонної роботи райдержадміністрації, сектору  правової роботи та звернень громадян апарату РДА, структурним підрозділам РДА (в межах компетенції) :

20.1. Опрацювати питання щодо технічної можливості проведення засідань районної  комісії з питань ТЕБ та НС у режимі реального часу (онлайн) з використанням відповідних технічних засобів, зокрема, через Інтернет;

Термін: до 27.03.2020 року

21. Контроль за виконанням цього рішення покласти на директора КНП «ЛПУ Міжгірська районна лікарня» (Анатолій Пшеничний), головного лікаря КНП ЦПМСД (Марія Гримут), Міжгірське відділення поліції Хустського ВП ГУНП у Закарпатській області (Віталій Жаба) та  головного спеціаліста з питань цивільного захисту,режимно-секретної, мобілізаційної та оборонної роботи райдержадміністрації (Василь Маркович)

Голова державної адміністрації,

голова районної комісії                                                    Василь ЮРИК

 

Секретар районної комісії                                               Василь МАРКОВИЧ

 

 

 

 

Останнє оновлення (31 березня 2020)

 
Правова допомога
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 21 гостей на сайті