П'ятниця, 03 Квітень 2020
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Авторизація
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

В райдержадміністрації проведено координаційну нараду з питань протидії поширенню COVID-19

 

Минулого вівторка, 24 березня,  в райдержадміністрації під керівництвом голів РДА та районної ради Василя Юрика і Василя Щура, за участі відповідальних працівників районних установ галузі охорони здоров’я, начальника Міжгірського відділення поліції Хустського ВП ГУНП в Закарпатській області  відбулася    координаційна нарада з головами виконкомів селищної та сільських рад.

 

 

На цьому важливому зібранні (де до речі, дотримувалися протиепідемічні обмеження -  його учасники займали робочі місця на безпечній відстані один від одного та мали індивідуальні засоби захисту) – були розглянуті питання створення і роботи районного штабу тимчасової протиепідемічної комісії для протидії поширенню коронавірусу  COVID-19 та  основних заходів щодо запобігання поширенню   коронавірусу  COVID-19 на території населених пунктів району.

 

В ході обговорення інформацій учасників наради, з  метою недопущення занесення і поширення COVID-19   додатково та в продовження раніше введених обмежень, вирішено здійснювати, зокрема і  такі  заходи.

Головам виконкомів місцевих рад району за співпраці з районними службами -  щоденно, на час карантинних обмежень, рекомендовано здійснювати роз’яснювальну роботу серед керівників установ, організацій, підприємців, населення щодо дотримання умов карантину, особистої гігієни; особливу увагу слід звернути на роз’яснення правил карантину громадянам,які нещодавно повернулися з-за кордону. Також необхідно проводити зустрічі із священнослужителями різних конфесій щодо доцільності в цей період  проведення служб, відправ  дистанційно, без створення великих скупчень громадян.

 

 

Останнє оновлення (26 березня 2020)

 
Правова допомога
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 22 гостей на сайті