П'ятниця, 03 Квітень 2020
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Авторизація
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Призначено першого заступника голови Міжгірської РДА

Згідно з відповідним розпорядженням голови РДА Василя Юрика 19 березня першим заступником голови Міжгірської райдержадміністрації призначено Івана Бобонича.

Біографічна довідка. Бобонич Іван Іванович народився  10 січня 1983 року в селі Сойми на Міжгірщині, громадянин України, освіта вища, в 2005 році закінчив Дрогобицький державний педагогічний університет імені І.Франка за спеціальністю „Педагогіка і методика середньої освіти. Трудове навчання (технічна і обслуговуюча праця)”,  здобув кваліфікацію  вчителя трудового навчання, креслення і безпеки життєдіяльності загальноосвітньої школи другого та третього ступенів; в 2008 році закінчив Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю  „державне управління”, кваліфікація - магістр державного управління.

Свою трудову діяльність розпочав у 2000 році вчителем трудового навчання та охорони безпеки життєдіяльності Соймівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Міжгірського району. З 2003 до 2006 року працював головним спеціалістом відділу організаційно-кадрової роботи апарату Міжгірської райдержадміністрації. З липня до вересня 2006 р. – заступник директора Соймівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів. Після закінчення Львівського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України з квітня 2008 року працював головним спеціалістом відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Міжгірської РДА, з жовтня 2008 по серпень 2012 р. – на різних посадах в Міжгірській районній раді (головний спеціаліст, начальник відділу організаційного забезпечення діяльності ради, начальник відділу фінансово-господарського та кадрового забезпечення виконавчого апарату ради). Із 23 серпня 2012 р. до цього призначення працював керівником апарату Міжгірської райдержадміністрації

Разом із дружиною виховує сина.

 

 

Останнє оновлення (20 березня 2020)

 
Правова допомога
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 14 гостей на сайті