Неділя, 29 Березень 2020

Історія успіху: від державного службовця до менеджера бізнесу

Про те, що ніколи не потрібно здаватися, а продовжувати впевнено йти до своєї мети, незважаючи на життєві перепони, свідчить історія працевлаштування колишнього держслужбовця Міжгірської райдержадміністрації, а тепер успішного менеджера

Василя Барана.

Пан Василь був одним з багатьох працівників місцевої виконавчої влади, що близько трьох місяців тому отримали звістку про майбутнє вивільнення у зв’язку з масовими скороченнями посад в державному секторі. Проте цей молодий чоловік добре усвідомлював необхідність не покладатися на випадок та очікувати майбутнього вивільнення, а одразу зайнятися пошуками нового місця роботи для забезпечення достойного життя для себе та своєї родини. Першим ділом він звернувся до Міжгірської районної філії Закарпатського ОЦЗ, де отримав необхідні профорієнтаційні та консультаційні послуги, ознайомився з наявними на ринку праці вакансіями та скористався пропозицією адміністратора залу центру зайнятості пройти співбесіду з одним із роботодавців щодо його працевлаштування, адже необхідними знаннями та діловими якостями він вочевидь володів.

Тепер пан Василь завдяки своїй активній позиції та за сприяння центру зайнятості працює менеджером (управителем) в одній з торгових точок смт. Міжгір’я та, з його слів, мріє в перспективі сам стати підприємцем, а відповідні ідеї бізнесу уже вимальовуються в планах.

Директор Міжгірської районної філії Закарпатського ОЦЗ Ігор Казибрід

Останнє оновлення (17 березня 2020)

Правова допомога