П'ятниця, 03 Квітень 2020

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС СТУДЕНТСЬКИХ РОБІТ „ІНКЛЮЗИВНИЙ ДИЗАЙН”

Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнському конкурсі студентських робіт „Інклюзивний дизайн”.

Організатор конкурсу — громадська організація осіб з інвалідністю „Креавіта” за підтримки комітету забезпечення доступності маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та  інженерно-транспортної інфраструктури міста Харкова та Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Основна мета конкурсу – виявлення кращих проектів, які демонструють можливі архітектурно-конструктивні, дизайнерські рішення із використанням сучасних технологій створення інклюзивного середовища життєдіяльності, у тому числі осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Учасниками конкурсу можуть бути студенти, аспіранти та випускники закладів вищої освіти віком до 30 років.

Інформація щодо порядку та умов проведення конкурсу, у тому числі перелік запропонованих номінацій, розміщено за посиланням:

Правова допомога