Понеділок, 24 Лютий 2020

Вшанували учасників бойових дій в Афганістані

Сьогодні, 14 лютого, в смт. Міжгір’ї відбулися заходи з нагоди  Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав за участі керівників району та селища, ветеранів-афганців Міжгірщини,  громадськості.

Заходи розпочались звучанням Гімну України. Відтак присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих воїнів, які не повернулися з афганської землі, серед яких і наш земляк Михайло Цендра, а також захисників України, які віддали своє життя за свободу Вітчизни вже в наш час у боротьбі з російською агресією.

Учасники заходів переглянули тематичний відеофільм про війну в Афганістані, окремі ветерани-афганці отримали Грамоти райради та райдержадміністрації.

Для присутніх відділом культури, молоді та спорту райдержадміністрації, а також Міжгірською дитячою музичною школою було представлено концертну програму.

Потім відбулося покладання корзин із квітами до пам’ятника воїнам-афганцям у райцентрі, а священники  Є.Добра та Ф.Славець відслужили панахиду за полеглими.

Також цього дня  було організовано тематичну виставку «Афганістан – наша пам'ять і незгасимий біль», приурочену подіям війни в Афганістані.

Останнє оновлення (14 лютого 2020)

Правова допомога