Понеділок, 24 Лютий 2020

БЕЗ ПАНІКИ: ГРОМАДЯНИНА КИТАЮ ГОСПІТАЛІЗОВАНО ДО ОБЛАСНОЇ ІНФЕКЦІЙНОЇ ЛІКАРНІ З ПРОФІЛАКТИЧНОЮ МЕТОЮ

12 лютого 2020 року до Закарпатської обласної клінічної інфекційної лікарні звернувся громадянин Китаю.

Чоловік повернувся на навчання до Ужгорода, після зимових канікул. За словами лікарів закладу,  згідно розпорядження Кабінету Міністрів України від 03.02.2020 №93-р “Про заходи щодо запобігання занесенню і поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої короновірусом 2019-nCoV“, осіб, які могли контактувати із хворими або носіями коронавірусної інфекції COVID-19, ізолюють на 14 денний карантин. Клінічних ознак хвороби у пацієнта не виявлено. Чоловік наразі знаходиться під наглядом  у карантинному блоці лікарні. Таких у закладі є 7, крім цього працює відділення інтенсивної терапії.

За даними МОЗ в Україні клінічно не підтверджено жодного випадку коронавірусної інфекції COVID-19.

Правова допомога