Понеділок, 24 Лютий 2020

Громадян запрошують навчатися цифровій грамотності

Міністерство цифрової трансформації розпочало реалізацію першої в історії України програми розвитку цифрових навичок громадян.

Відповідно до Програми діяльності КМУ, затвердженої урядовою постановою від 29 вересня 2019 року № 849, Мінцифри, зокрема, забезпечуватиме виконання цілі – «Українець, який хоче мати цифрові навички, може вільно їх набути».

З цією метою можна скористатись Національною онлайн-платформою цифрової грамотності https://osvita.diia.gov.ua/.

Приєднуйтесь до онлайн-платформи з цифрової грамотності, адже її формат — не класичні онлайн-курси, а освітні серіали. Замість уроків — освітні серії за участю експертів та українських зірок. Це поєднання навчання та розваг.

Також Міністерство цифрової трансформації підписало меморандум про співпрацю з Українською бібліотечною асоціацією щодо реалізації проєкту цифрової освіти «Дія.Цифрова освіта». У комп’ютеризованих бібліотеках українці зможуть безкоштовно пройти навчання на національній онлайн-платформі з цифрової грамотності.

Правова допомога