Вівторок, 14 Липень 2020
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Авторизація
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

«СЕКРЕТ УСПІХУ – ВІРИТИ В СЕБЕ І ДІЯТИ» ПЕРЕКОНУЮТЬ КЛІЄНТІВ В СЛУЖБІ ЗАЙНЯТОСТІ

Однією з послуг служби зайнятості, що надаються зареєстрованим безробітним - виплата одноразової допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності. Так, у Міжгірській районній філії Закарпатського ОЦЗ протягом 2019 року таким правом скористалось 11 осіб, в позаминулому 2018 - 9 осіб, а всього починаючи з 01.01.2001 року по даний час – 595 осіб.

Започаткування власної справи, звісно, є багатообіцяючий, однак нелегкий вибір. Це справа не одного дня, вона вимагатиме від починаючого підприємця не тільки бажання, але й володінням мінімально необхідними знаннями. А щоб стати успішним, треба проявити також наполегливість у досягненні мети. Перелік успішних підприємців постійно збільшується. Вони міцно займають свої ніші на місцевому ринку, розширюють свій бізнес та створюють нові робочі місця.

Так, в минулому році відкрила власну справу безробітна і молода жінка Кикина Мирослава Михайлівна. Ще з перших днів реєстрації в службі зайнятості фахівці філії розгледіли в цій молодій, енергійній особі підприємницьку жилку.  Склавши з її кар′єрним радником індивідуальний план працевлаштування та відвідавши семінари з орієнтації на підприємницьку діяльність, жінку зацікавила можливість відкрити власний бізнес за допомогою служби зайнятості. Захистивши бізнес-план у сфері торгівлі вона отримала одноразову виплату допомоги по безробіттю одноразову допомогу для започаткування підприємницької діяльності.

Зараз пані Мирослава займається роздрібною торгівлею дитячого одягу на орендованих площах в торговельному центрі «Атлант». А ще підприємець любить свою роботу, поважає відвідувачів, привітно і охоче спілкується з ними, зав’язує контакти.

Відділ активної підтримки безробітних

Міжгірської районної філії Закарпатського ОЦЗ

 

Останнє оновлення (04 лютого 2020)

 
Правова допомога
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 33 гостей на сайті