Четвер, 04 Червень 2020

Додаткові культурно-освітні поїздки Всеукраїнської молодіжної громадської організації „Серце до серця”

З метою ознайомлення з міжнародним досвідом у сферах освіти, культури, охорони здоров’я, соціальної політики, обговорення перспективи реалізації спільних культурно-освітніх проектів, розвитку міжнародного волонтерського руху, у 2020 році заплановано ряд міжнародних заходів, у тому числі за участі представників закладів освіти, культури, охорони здоров’я, соціальної політики, громадськості, зокрема:

з 23 квітня до 01 травня 2020 року – міжнародна культурно-просвітницька поїздка „Європейська співдружність” до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу (вартість – 730 євро);

з 02 травня до 17 травня 2020 року – міжнародна культурно-освітня поїздка „Південно-європейський досвід у реалізації політики сфери культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики” до Угорщини, Австрії, Німеччини, Швейцарії, Франції, Іспанії, Португалії, Монако, Італії та Словенії (вартість – 1150 євро);

з 08 червня до 16 червня 2020 року – міжнародна культурно-освітня поїздка „Сапівпраця у сферах культури, охорони здоров’я й освіти” до Румунії, Боснії та Герцеговини, Хорватії, Чорногорії, Албанії, Північної Македонії, Сербії,Угорщини (вартість – 580 євро);

з 09 серпня до 18 серпня 2020 року – культурно-освітня поїздка з організацією міжнародного семінару „Північноєвропейський досвід у реалізації політики сфер культури, освіти, охорони здоров’я та соціальної політики” з відвідуванням Польщі, Швеції, Норвегії та (вартість – 790 євро).

Взяти участь у зазначених поїздках запрошуються представники районної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування, працівники  закладів освіти, культури, охорони здоров’я, соціально-гуманітарної сфери, служби у справах дітей, громадських організацій, інші зацікавлені спеціалісти тощо.

Витирати на проживання, харчування та проїзд передбачаються за рахунок учасників заходів, за підсумками яких видається сертифікат міжнародного зразка із зазначенням академічних годин. Для участі у поїздках необхідно мати закордонний біометричний паспорт. Кількість місць – обмежена.

Додаткова інформація та попередня реєстрація учасників відбуватиметься  за телефонами: (044)501-01-15, (063)737-40-47), (067)407-77-98, (050)447-49-68, (093)214-64-17. Також можна звертатися до сектору сім’ї та молоді райдержадміністрації для ознайомлення із програмами заходів (каб.405, тел.(03146)2-28-52).

Завідувач сектору сім’ї та молоді

райдержадміністрації Тетяна ГОРОВА

Останнє оновлення (28 січня 2020)

Правова допомога