П'ятниця, 28 Лютий 2020

Співпраця з роботодавцями – пріоритетний напрямок діяльності державної служби зайнятості.

На днях у Міжгірській районній філії Закарпатського ОЦЗ відбувся інформаційний семінар з питань організації працевлаштування людей з інвалідністю за участю роботодавців – фізичних осіб підприємців.

Під час проведення вказаного заходу рекрутер Міжгірської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості Грамарчук Наталія розповіла, що протягом 2019 року 324 роботодавці подали до Міжгірської філії інформацію про наявність 1352 вакансій. За сприяння Міжгірської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості протягом минулого року було працевлаштовано 1303 особи, в тому числі 9 осіб з інвалідністю.

Грамарчук Н.Г. донесла до слухачів інформацію про надання Державною службою зайнятості широкого переліку Інтернет-послуг з пошуку працівників за допомогою Інтернет-порталу державної служби зайнятості, наголосила, що у 2018 році Державною службою зайнятості було введено в експлуатацію новий Веб-сайт «Єдине соціальне середовище зайнятості». Основні переваги нового сайту – зручний та швидкий пошук вакансій та резюме по всій Україні, електронні кабінети для клієнтів служби зайнятості, можливість подання звітності в режимі онлайн та цілий спектр інших опцій. Даний ресурс доступний не лише з комп’ютера, а й з мобільного телефону на базі програмного забезпечення Android та Apple.

Більш детально Грамарчук Н.Г. розповіла присутнім про «Електронний кабінет роботодавця» - персональне автоматизоване робоче місце, сервіс, зорієнтований на скорочення витрат часу роботодавця на відвідування центру зайнятості та підвищення рівня взаємодії роботодавців зі службою зайнятості, закцентувала увагу слухачів на можливості подання онлайн звітності за формою 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)», в тому числі уточнювальних, які будуть завантажені фахівцем центру зайнятості безпосередньо в базу даних вакансій ЄІАС.

Окремим нововведенням Державної служби зайнятості, про яке рекрутер. також розповіла слухачам семінару, є створення «Освітнього порталу Державної служби зайнятості», на якому розміщено матеріали для роботодавців на таку тематику: «Покрокові дії щодо добору персоналу», «Підготовка професійних кадрів на запити роботодавців», «Інформаційний семінар ДСЗ з загальних питань зайнятості».

Присутні охоче обговорювали почуту інформацію, активно ставили запитання, а отримавши відповіді, висловлювали власні міркування щодо порушеної теми.

Провідний фахівець відділу взаємодії з роботодавцями,

рекрутер Міжгірської районної філії Закарпатського ОЦЗ

Н.Г. Грамарчук

Останнє оновлення (17 січня 2020)