Вівторок, 11 Серпень 2020

Управління Державної казначейської служби України у Міжгірському районі Закарпатської області доводить до відома

У зв’язку  з  запровадженням  Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом Міністерства фінанасів України від  31.12.2013 року №1203 (далі — План рахунків),зареєстрованому  Міністерством юстиції України від 25.01.2014 за № 161/24938, в системі  Державної  казначейської служби України  відкрито рахунки для зарахування податків, зборів, інших платежів  до державного та місцевих бюджетів. Вказані  рахунки вступають в дію з 01.01.2020 року.

Нові  реквізити   рахунків  розміщено на веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Закарпатській області  офіційного веб-порталу Державної казначейської служби України за адресою: https://www.treasury.gov.ua/

Останнє оновлення (19 грудня 2019)

Правова допомога