П'ятниця, 28 Лютий 2020

Пам'ять учасників ліквідації аварії на ЧАЕС вшанували в Міжгір’ї

За участю представників органів влади, учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, молоді, громадськості в смт Міжгір’ї в приміщенні центральної районної бібліотеки відбулися заходи із вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.

Учасники заходів переглянули відеофільм з документальними матеріалами трагічних подій в Чорнобилі.

Світлу пам'ять ліквідаторів аварії, яких уже немає серед живих, було вшановано хвилиною мовчання.

Від учасників ліквідації аварії на ЧАЕС перед учасниками заходів виступила Ганна Волянська, а заступник голови РДА Ганна Вощепинець побажала всім міцного здоров’я,мирного неба, затишку, добра в родинах, а –молоді, – завжди пам’ятати про жертовний подвиг «чорнобильців», зокрема, і наших земляків.

Працівниками центральної та дитячої районних бібліотек було організовано також виставку інформаційних матеріалів про Чорнобильську катастрофу.

Останнє оновлення (17 грудня 2019)

Правова допомога