Середа, 03 Червень 2020
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Авторизація
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Вивчаємо думку громадськості задля покращення якості послуг для учасників АТО

В Міжгірському районі уже тривалий час створена та успішно функціонує громадська організація «Спілка учасників АТО Міжгірщини «Скала»», основною метою діяльності якої є забезпечення реалізації соціальних, політичних, трудових, культурних та інших прав як її членів,

так і мешканців району, що брали участь в антитерористичній операції на сході нашої держави. Саме для реалізації вказаних завдань цими днями в приміщенні Міжгірської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості відбулася робоча зустріч між представниками ветеранського руху учасників АТО Міжгірського району та керівництвом центру зайнятості.

В ході продуктивного діалогу було обговорено ряд нагальних проблем, що виникають перед учасниками АТО в їх працевлаштуванні після демобілізації з лав Збройних Сил України, важливі питання покращення співпраці між ветеранським рухом та сучасною службою зайнятості, визначено конкретні першочергові заходи, що будуть реалізовані уже найближчим часом. Як директор Міжгірської філії обласного центру зайнятості Ігор Казибрід, так і керівник ГО Василь Пулей висловились за важливість продовження двостороннього контакту між очолюваними організаціями в майбутньому.

Як свідчить практика, завдяки комплексному підходу до вирішення проблем зайнятості окремих категорій громадян, вдається досить успішно вирішувати питання їх працевлаштування, реалізації їх трудового потенціалу в умовах сьогодення. До прикладу, з початку року на обліку в службі зайнятості як безробітні перебувало 10 осіб з числа учасників АТО, з яких четверо знайшли свою роботу за допомоги фахівців центру зайнятості, а один безробітній пройшов професійне навчання за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття, що підвищить його конкурентоспроможність на ринку праці. І вказана робота триває, а її результативність тільки покращуватиметься.

Міжгірська районна філія Закарпатського ОЦЗ


 
Правова допомога
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 12 гостей на сайті