П'ятниця, 06 Грудень 2019

ТВІЙ ВИБІР – ТВОЄ МАЙБУТНЄ !

28 листопада 2019 року працівниками Міжгірської районної філії Закарпатського ОЦЗ проведено ряд профорієнтаційних заходів для учнів випускних класів Пилипецького ліцею І-ІІІ ст., Репинського НВК І-ІІІ ст. та В.Студенівського НВК І-ІІ ступенів.

Метою даних заходів стало привернення уваги молоді до актуальних на ринку праці професій, розширення світогляду та поглиблення знань про світ професій, формування у учнівської молоді стійкої мотивації до праці за робітничими професіями, а також допомога учням виявити власні професійні інтереси та нахили.

Під час заходів учні ознайомились з станом ринку праці району, з комплексом соціальних послуг, що надає служба зайнятості, професіями , що мають попит на ринку праці, факторами, що впливають на вибір професії.

Вибір професії для молодої людини завжди був важливим і відповідальним кроком у доросле життя.

Учні опрацювали основну формулу вибору професії «Хочу.Можу.Треба», та формулу УСПІХу (унікальність, саморозвиток, працьовитість, ініціативність, харизма) в ході чого підтверджено, що саме робітничі професії користувалися і користуються попитом на ринку праці, як сьогодні так і в перспективі. Людина, яка отримала ремесло, завжди буде затребувана професійно і забезпечена фінансово.

Також учнів поінформовано про можливість проходження профорієнтаційного тестування , завдяки якому є змога виявити власні нахили і здібності до певних видів професійної діяльності. Учнів детально ознайомлено з веб-базованою платформою «Моя професія: консультаційна мережа». Десятеро учнів виявили бажання пройти психодіагностичне тестування на базі платформи державної служби зайнятості. Дане тестування дає можливість їм краще пізнати свої професійні інтереси та цінності, рівень розвитку інтелекту та психологічні особливості.

Зустрічі допомогли учням зрозуміти, який безмежний світ професій, як потрібно себе поводити, аби не загубитися у ньому та досягнути успіху.

Під час проведення заходів учнівська молодь отримала багато корисної та важливої інформації , яка обов’язково стане у нагоді при вирішенні питання професійного вибору.

Відділ активної підтримки безробітних Міжгірської районної філії Закарпатського ОЦЗ