П'ятниця, 06 Грудень 2019

Відео-резюме -- інноваційний інструмент пошуку роботи

Із зростанням новітніх технологій світ почали заповнювати он-лайн технології та он-лайн сервіси. Не відстає в даному напрямку і державна служба зайнятості. Рухаючись у даному напрямку вона запроваджує он-лайн співбесіди та відео-резюме.

Вимоги часу зростають. Замість звичного резюме, яке вже є традиційним для шукачів роботи, роботодавці хочуть бачити від кандидата на роботу – відео-резюме. У пошуках кращої роботи майбутні спеціалісти, працівники , студенти тощо хочуть привернути до себе увагу і їм на допомогу приходить теж відео-резюме. У одних виходить відео-резюме записати з першого разу правильно, і роботодавці завалюють їх пропозиціями, а у інших - не дуже.

21.11.2019 року у Міжгірській районній філії обласного центру зайнятості (керівник – Ігор Казибрід) відбувся черговий семінар на тему : «Техніка пошуку роботи. Підготовка резюме».

Даний захід полягав у тому, щоб правильно навчитися скласти по-перше резюме, а потім і відео-резюме, ознайомитись особливостям запису, основним етапи та помилкам при його записі і складанні. На сьогоднішній день, складання відео-резюме – це привабливий і зручний по формі передачі інформації, економічний за часом та ефективний спосіб пошуку роботи, що дає можливість роботодавцю побачити реальну людину, а не список навиків та вмінь.

У ході проведення спеціаліст відділу активної підтримки безробітних дала основні рекомендації щодо складання відео-резюме:

- зміст ролика повинен відповідати бажаній посаді;

- ролик не повинен дублювати інформацію, яка наявна в стандартному письмовому резюме, яке додається. Краще акцентувати увагу на тих переваг, які організація буде мати, отримавши такого працівника як Ви;

- стислість. Ролик не повинен бути довгим для перегляд (від 30 секунд до 1,5 хв.), але максимально інформативним.

Записуючи резюме, претендент не має виглядати як робот, який описує, що вміє роботи. Роботодавець має бачити живу відкриту людину, яка шукає роботу.

Учасники семінару обговорили переваги та недоліки такого методу. При бажанні особи, сучасна мережа дає можливість презентувати себе не лише на локальному ринку праці, а й за межами району, області, країни.

У ході засідання всім учасникам було презентовано відео-роботи шукачів роботи. Вручено буклети «Основні правила складання резюме», наголошено про те, що саме для безробітних створено «Електронний кабінет шукача роботи».

Під час запису відео-резюме важливо пам’ятати, що воно стане Вашою візитною карткою і повинно виділяти вас зі всього загалу людей, які шукають роботу.

Навчитися правильно складати резюме, відео-резюме ви можете на семінарах з техніки пошуку роботи, які проводяться у Міжгірській районній філії Закарпатського ОЦЗ.

За більш детальною інформацією звертайтеся за адресою: смт. Міжгір’я, вул. Ольбрахта, 6, каб № 7.

Відділ активної підтримки безробітних

Міжгірської районної філії Закарпатського ОЦЗ

Останнє оновлення (22 листопада 2019)