П'ятниця, 06 Грудень 2019

Урочисті заходи до Дня Гідності та Свободи

21 листопада в смт.Міжгір’ї відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи за участі представників органів влади, установ району, учасників АТО, громадськості, молоді.

Їх учасники переглянули документальний відеофільм про незабутні події Революції Гідності. Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять Героїв Небесної Сотні та полеглих воїнів АТО. Від молоді на заходах виступила учениця Міжгірської СЗОШ ім.Августина Волошина Ангеліна Юртин, яка відзначила, що саме молоді люди, студентство одними з перших вийшли на Майдан Незалежності відстоювати демократичні цінності та європейський вибір України.

Відбулося покладання квітів до каплиці пам’яті Героїв Небесної Сотні у райцентрі та до обеліска нашому земляку-міжгірчанину Олександрові Ігнатишину, який загинув під час проведення АТО, захищаючи свободу України. В центральній районній бібліотеці було організовано книжково-ілюстративну виставку, приурочену Дню Гідності та Свободи.

Цього ж дня настоятель храму св. Архистратига Михайла в райцентрі о. Федір Славець за участі громадськості провів панахиду за полеглими захисниками України та Героями Небесної Сотні.

Останнє оновлення (22 листопада 2019)