Четвер, 17 Жовтень 2019

Шановні захисники України!

В понеділок, 14 жовтня, відзначаємо важливе державне свято – День захисника України, започатковане з метою подальшого зміцнення й піднесення патріотизму в суспільстві.

Показово, що воно припадає на одне з найбільших свят запорізьких козаків – Покрови Пресвятої Богородиці й увібрало в себе багаті українські військові історичні традиції.

В наші дні, вшановуючи мужність і самовідданість захисників незалежності України, завжди пам’ятатимемо й Героїв, які віддали найдорожче, що є в людини, - життя, за її свободу і процвітання.

З нагоди відзначення свята висловлюю щиру вдячність і  бажаю захисникам Вітчизни, теперішнім і колишнім, а також їх родинам, всім громадянам, благополуччя і щастя, мирного неба , міцного здоров’я і життєвої наснаги!

Голова райдержадміністрації В. ЮРИК

Останнє оновлення (12 жовтня 2019)