Четвер, 17 Жовтень 2019

Урочисті заходи з нагоди Дня захисника України

Урочистості з нагоди свята мужності й військової звитяги захисників держави розпочалися сьогодні в малому залі райдержадміністрації з виконання Гімну України. Відтак ведуча Галина Рекіта поінформувала численних їх учасників, що дату 14 жовтня для святкування було обрано

невипадково, адже саме цього дня відзначається велике релігійне свято – Покрова Пресвятої Богородиці, а ще – День українського козацтва і день створення Української повстанської армії.

Учасники святкових зборів із цікавістю переглянули документальний фільм про становлення Збройних сил України та їх боротьбу проти російсько-терористичних військ, із Днем захисника України їх привітали, побажали добра і родинного благополуччя, завжди шанувати світлу пам'ять полеглих Героїв голова Міжгірської РДА Василь Юрик, заступник голови райради Іван Кость, голова громадської організації учасників АТО «Скала» Василь Пулей.

Грамот від органів влади були удостоєні за сумлінне виконання військового обов’язку, високий патріотизм - нещодавні ще військовослужбовці строкової служби, а нині звільнені в запас, - Антон Станкевічус, Андрій Ледида, та за активну участь у зборах резервістів та військовозобов’язаних, вагомий внесок у військово-патріотичне виховання молоді – директор Колочавської ЗОШ І-ІІІ ступенів Михайло Кий.

Для учасників урочистого зібрання відділом культури райдержадміністрації був організований тематичний концерт.

Також цього дня всіх полеглих воїнів-борців за свободу нашої держави вшановано хвилиною мовчання, покладено квіти до каплиці пам’яті Героїв Небесної Сотні та до обеліска полеглому під час проведення АТО нашому земляку Олександрові Ігнатишину,якому напередодні, 10 жовтня, мало виповнитися тільки 28 …Світла пам'ять про Героїв житиме у віках . . .

Останнє оновлення (12 жовтня 2019)