П'ятниця, 05 Червень 2020
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Авторизація
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Ігор Бондаренко дав відверте інтерв’ю власкору Укрінформу

Наприкінці робочого тижня голова Закарпатської ОДА Ігор Бондаренко дав інтерв’ю власкору Укрінформу Тетяні Когутич. Розмова була дуже відверта та щира, за чашками чаю і в неформальній обстановці. Журналістку насамперед цікавило питання призначення Ігоря Самійловича на посаду керівника краю, чому він погодився та з якою метою діятиме на цій посаді, що вже вдалося зробити, чи має управлінський досвід та які принципи застосовує у політиці.
Звісно мова торкнулася команди, яка поки що не укомплектована, це стосується і його заступників, і голів райдержадміністрацій, і за якими критеріями він підбирає кадри. Як вдається «розгрібати» «придане» від попередників, що стосується Боржави, Свидовця, Мужієва, ОТГ і чи це місія є можлива.
Як вдається вести політику без ворогів та яку тактику застосовує у розмові з важковаговиками Закарпаття. Яка ситуація з угорською нацменшиною та на чому будуються мирні стосунки.
Обговорили й питання призначення, а згодом і звільнення радника голови ОДА Сергія Гайдая, та чому не спрацювалися.
Ну й на насамкінець розмова торкнулася, як людина з бізнесу буде розвивати дотаційний регіон, а також окреслено основні напрямки розвитку Закарпаття та прагнення в майбутньому.
У найближчий час цю бесіду можна почитати на сайті національного агентства Укрінформ.

 
Правова допомога
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 23 гостей на сайті