Четвер, 17 Жовтень 2019

ОПЕРАТОРИ КОТЕЛЕНЬ ПРОХОДЯТЬ НАВЧАННЯ ЗА СПРИЯННЯ РАЙОННОЇ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ

Всі ми знаємо, що праця оператора котельні є особливо актуальною перед початком опалювального періоду. У різноманітних установах, організаціях та підприємствах встановлені  котельні з сучасним обладнанням обслуговувати які повинні спеціалісти з відповідними знаннями, навиками та наявністю допуску. Праця оператора котельні пов’язана із високими вимогами до безпеки життєдіяльності.

2 жовтня 2019 року, на замовлення роботодавців району до початку опалювального сезону Міжгірська районна філія Закарпатського обласного центру зайнятості спільно з Закарпатським НЦППК (навчальним центром підготовки та перепідготовки кадрів) закінчила навчання та повторну перевірку знань за професією оператор котельні, машиніст (кочегар) котельні.

По закінченні навчання безробітні отримали відповідні посвідчення та допуск до виконання робіт з підвищеною небезпекою для кваліфікованого обслуговування котлів.

Таку цільову підготовку фахівців із числа безробітних на замовлення роботодавців районна філія на безоплатній основі організовує щорічно.

За угодою з роботодавцями всі вони будуть працевлаштовані в загальноосвітні навчальні заклади , дитячі садки та організації Міжгірського району.

Цього року на базі Міжгірської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості пройшли навчання та отримали допуск до роботи 46 осіб.

Відділ активної підтримки безробітних

Міжгірської районної філії

Закарпатського ОЦЗ

Останнє оновлення (04 жовтня 2019)