Середа, 26 Лютий 2020
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

ОПЕРАТОРИ КОТЕЛЕНЬ ПРОХОДЯТЬ НАВЧАННЯ ЗА СПРИЯННЯ РАЙОННОЇ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ

Всі ми знаємо, що праця оператора котельні є особливо актуальною перед початком опалювального періоду. У різноманітних установах, організаціях та підприємствах встановлені  котельні з сучасним обладнанням обслуговувати які повинні спеціалісти з відповідними знаннями, навиками та наявністю допуску. Праця оператора котельні пов’язана із високими вимогами до безпеки життєдіяльності.

2 жовтня 2019 року, на замовлення роботодавців району до початку опалювального сезону Міжгірська районна філія Закарпатського обласного центру зайнятості спільно з Закарпатським НЦППК (навчальним центром підготовки та перепідготовки кадрів) закінчила навчання та повторну перевірку знань за професією оператор котельні, машиніст (кочегар) котельні.

По закінченні навчання безробітні отримали відповідні посвідчення та допуск до виконання робіт з підвищеною небезпекою для кваліфікованого обслуговування котлів.

Таку цільову підготовку фахівців із числа безробітних на замовлення роботодавців районна філія на безоплатній основі організовує щорічно.

За угодою з роботодавцями всі вони будуть працевлаштовані в загальноосвітні навчальні заклади , дитячі садки та організації Міжгірського району.

Цього року на базі Міжгірської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості пройшли навчання та отримали допуск до роботи 46 осіб.

Відділ активної підтримки безробітних

Міжгірської районної філії

Закарпатського ОЦЗ

 

 

Останнє оновлення (04 жовтня 2019)

 
Правова допомога
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 11 гостей на сайті