Середа, 12 Серпень 2020

ДЕНЬ РЕКРУТЕРА. ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПОСЛУГ З РЕКРУТИНГУ ОСОБАМ З ЧИСЛА БЕЗРОБІТНИХ

Нещодавно в історію ввійшло ще одне свято, яке міцно зайняло своє місце серед інших професійних подій. Це День рекрутера. Слово «рекрутер» запозичене з англійської мови і означає «новачок, новобранець» (recruiter). В процесі трансформації це поняття набуло дещо іншого значення і стало терміном для назви фахівця, що відповідає за підбір персоналу для вакантних місць в компанії.

Вперше це свято почали відмічати в 2001 році 20 вересня. Святкують його по-різному. До прикладу, працівники кадрової індустрії організовують різного роду конференції, консультації, семінари для всіх бажаючих познайомитися зі станом справ на ринку праці, для тих, хто зацікавлений в отриманні навичок для роботи в цій сфері. У багатьох закладах проводять виступи на тему затребуваності тих чи інших професій.

Не стали осторонь цього і працівники служби зайнятості. Зокрема, 20 вересня 2019 р., в День рекрутера, в приміщенні Міжгірської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості, під час проведення профконсультаційного групового заходу під назвою «Техніка пошуку роботи. Співпраця з роботодавцями.», до якого, окрім спеціаліста профконсультаційного сектору, був залучений також і рекрутер Міжгірської районної філії Закарпатського ОЦЗ, до шукачів роботи з числа безробітних осіб (а їх у цьому заході брало участь 16 чоловік) було донесено інформацію про нову послугу служби зайнятості – послугу з рекрутингу.

Фахівець відділу взаємодії з роботодавцями Грамарчук Н.Г., яка є рекрутером, повідомила присутніх про створення оновленої бази шукачів роботи, банку вакансій, резюме та анкет, ознайомила безробітних з наявними вакансіями як на території Міжгірського району, так і за його межами. В ході проведення семінару, Грамарчук Н.Г. зауважила, що підприємства району також зацікавлені в рекрутинговій формі співпраці з центром зайнятості, адже працюючи під гаслом «якісно, вчасно та оперативно» фахівці служби зайнятості опрацьовують заявки, підбирають роботу, використовуючи при цьому сучасні методи роботи.

Міжгірська районна філія Закарпатського ОЦЗ

Останнє оновлення (25 вересня 2019)

Правова допомога