Четвер, 17 Жовтень 2019

Шановні рятівники!Прийміть щирі вітання з нагоди відзначення Вашого професійного свята!

За кожним врятованим Вами життям, за кожною перемогою над вогненними та природними стихіями , -  щоденна кропітка робота й високий рівень підготовки.

Ваш високий професіоналізм, відданість присязі, й обраній благородній справі надійно сприяють захисту громадян.

Символічно, що 17 вересня відзначається також і свято Ікони Божої Матері «Неопалима Купина», яка оберігає домівки людей від пожеж, а також опікується долею рятівників.

З нагоди професійного свята бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, нових життєвих успіхів. Нехай мир і благополуччя ніколи не покидають Ваших домівок, а Господь оберігає від всіх негараздів.

З повагою,

Голова райдержадміністрації                                                      В. ЮРИК

Останнє оновлення (19 вересня 2019)