Четвер, 17 Жовтень 2019

Твоє майбутнє - у твоїх руках!

Міжгірська районна філія Закарпатського ОЦЗ розпочала профорієнтаційну роботу з учнівською молоддю загальноосвітніх навчальних закладів району у новому 2019-2020 навчальному році.

12 вересня 2019 року працівники відділу активної підтримки безробітних районної філії відвідали Міжгірську і Запереділянську ЗОШ І-ІІ ступенів та Вучківський НВК І-ІІ ступенів.

Під час зустрічі з фахівцями центру зайнятості учні шкіл були проінформовані про стан ринку праці району, професії, які найбільше затребувані на ринку праці а також ознайомлені з навчальними закладами, де можна здобути ці професії. Їм надано інформацію та ознайомлено з умовами щодо можливості проходження профдіагностичного обстеження з допомогою веб-базованої онлайн-платформи «Моя професія: консультаційна мережа», за допомогою якої можна визначитись з майбутнім вибором професії. Розглянуто основну формулу вибору професії, яка грунтується на трьох основних важливих факторах : «Хочу-Можу–Треба». В ході проведення заходів учнів ознайомлено з інформацією щодо професійно-технчних навчальних закладів області та Центрів професійно-технічної освіти (ЦПТО) державної служби зайнятості (ДСЗ). До речі в ЦПТО ДСЗ на сьогоднішній день проліцензовані 93 робітничі професії, які можна здобути на базі цих навчальних закладів.

У кожному загальноосвітньому навчальному закладі звернуто увагу на оновлення «Барометру професій».

Для аналізу та осмислення поданої спеціалістами центру зайнятості інформації випускники загальноосвітніх навчальних закладів мають ще трохи вільного часу, попереду цілий навчальний рік. Однак час для остаточного прийняття рішення щодо вибору професії не за горами. Всім їм потрібно буде зробити правильний та виважений вибір майбутнього фаху.

Відділ активної підтримки безробітних

Міжгірської районної філії

Закарпатського ОЦЗ

Останнє оновлення (19 вересня 2019)