П'ятниця, 29 Травень 2020
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Авторизація
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У МІЖГІРСЬКОМУ ПРОФЕСІЙНОМУ ЛІЦЕЇ!

10 вересня 2019 року для зареєстрованих безробітних молодого віку, які не мають професії проведено День відкритих дверей Міжгірського професійного ліцею. Мета заходу - інформування безробітних про професії які можна здобути у навчальному закладі, умови вступу та навчання. Основна категорія осіб, які були залучені до участі у заході – це особи, які не мають професії та мають бажання їх здобути.

Презентація навчального закладу розпочалася з розповіді заступника директора по навчальній роботі Михайла Буришина про історію заснування і розвитку навчального закладу, його структурою, професіями, які тут можна здобути та про можливість навчатись на базі повної загальної середньої освіти.

Захід пройшов у цікавій та змістовній формі. Четверо із десяти безробітних, які взяли участь в даному заході, зацікавились у вступі на професійне навчання в недоукомплектовані групи за професіями бармен-офіціант, адміністратор, черговий по поверху (готелю, кемпінгу, пансіонату) та покоївка.

Фахівці районної філії мають надію, що День відкритих дверей у навчальному закладі принесе позитивні результати і допоможе громадянам, які шукають роботу але не мають професії, спеціальності зробити свій вибір, здобути професію та стати більш конкурентноздатними на ринку праці, та більш впевненим у своєму майбутньому.

В цьому році в професійному ліцеї на базі повної загальної середньої освіти на дані професії продовжено набір учнів до 30 вересня 2019 року.

Відділ активної підтримки безробітних

Міжгірської районної філії

Закарпатського ОЦЗ

 

Останнє оновлення (13 вересня 2019)

 
Правова допомога
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 22 гостей на сайті