Четвер, 17 Жовтень 2019

Центр зайнятості допомагає укомплектовувати вакансії для ТОВ «Іролі»

Цими днями за спільної ініціативи центру зайнятості та роботодавця відбулася робоча зустріч директора Міжгірської районної філії обласної служби зайнятості Ігора Казибріда та виконавчого директора підприємства з іноземними інвестиціями ТОВ «Іролі» Паоло Бруньоло.

В ході зустрічі були обговорені основні напрямки співпраці та напрямки вдосконалення форм та методів роботи як служби зайнятості так і підприємства, що сприятимуть оперативному та якісному укомплектуванню задекларованих до укомплектування вакансій.

ТОВ «Іролі» на даний момент є одним з основних підприємств виробничої сфери району. На сьогоднішній день питома вага його продукції в загальному обсягу виробництва у районі складає близько 20%. Основним видом діяльності ТОВ «Іролі» є виробництво взуття. Підприємство працює на замовлення іноземних партнерів, що знаходяться в Румунії, Італії, інших державах, зокрема співпрацює з відомою торговою маркою «Salomon». Найбільш затребувані робітничі професії: швачка, монтажник, обробник деталей, комірник.

На даний час на підприємстві працює близько 100 мешканців гірської Міжгірщини, проте уже найближчим часом є всі можливості щодо збільшення кількості персоналу підприємства. Саме такі плани були задекларовані в ході зустрічі. Як відзначив директор ТОВ «Іролі» Паоло Бруньоло станом на сьогодні є нагальна потреба підприємства в прийнятті на роботу працівників на робочі місця «швачок» та «обробників виробів». Вимог до освіти роботодавець на виставляє, навчання зацікавлених в роботі проводиться безпосередньо на підприємстві й при сумлінному виконанні своїх обов’язків заробітна плата буде в межах 8 тис грн. і більше.

За результатами проведеної зустрічі досягнуто домовленості про проведення найближчим часом міні-ярмарки вакансій для безробітних та професіографічної екскурсії для всіх бажаючих безпосередньо на підприємство з метою ознайомлення з виробничим процесом, умовами праці та соціальної сфери. До речі за рахунок підприємства уже тривалий час функціонує автобусний маршрут для довозу працівників з напрямків населених пунктів Колочава та Нижній Бистрий.

Тож всі бажаючі в працевлаштуванні на ТОВ «Іролі» та отриманні достойного заробітку в ріднім краї можуть звертатися безпосередньо на підприємство «Іролі»: смт. Міжгір'я, вул.. Шевченка, 159, тел. (03146)23331 або в центр зайнятості: смт. Міжгір'я, вул. Ольбрахта, тел. (03146)21041.

Відділ по роботі з роботодавцями Міжгірської Філії Закарпатського ОЦЗ

Останнє оновлення (09 вересня 2019)