Середа, 18 Вересень 2019

Цьогоріч збільшилася кількість закарпатців, що знайшли роботу за сприяння служби зайнятості

Кількість осіб, працевлаштованих за сприяння Закарпатської обласної служби зайнятості, упродовж січня-липня 2019 року становила 12,1 тис. осіб, що на 1,1% більше від обсягів січня-липня минулого року. При цьому, 74,4% з них були працевлаштовані оперативно до надання статусу безробітного.

Колишні безробітні знайшли роботу в оптовій та роздрібній торгівлі, ремонті автотранспортних засобів і мотоциклів; переробній промисловості; сільському, лісовому та рибному господарстві; тимчасовому розміщуванні й організації харчування; будівництві; державному управлінні й обороні, обов’язковому соціальному страхуванні; освітній галузі, транспортній, поштовій та кур’єрській діяльності; охороні здоров’я та наданні соціальної допомоги тощо.

На нові робочі місця з компенсацією роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування працевлаштовано 115 безробітних.

За сприяння обласної служби зайнятості забезпечено тимчасову зайнятість 1325 громадян, які взяли участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру. Серед них - благоустрій, впорядкування місць поховання, меморіалів захисників Вітчизни, придорожніх смуг, екологічний захист навколишнього середовища, роботи з документацією в архівах та інших державних установах, інформування населення про субсидії, роботи з соціально вразливими верствами населення, роботи з надання допомоги учасникам АТО та їх сімей.

Закарпатський обласний центр зайнятості

Останнє оновлення (02 вересня 2019)