П'ятниця, 06 Грудень 2019

У ВАРШАВІ ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ ВЗЯВ УЧАСТЬ У МЕМОРІАЛЬНИХ ЗАХОДАХ З НАГОДИ 80-РІЧЧЯ ПОЧАТКУ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ

Президент України Володимир Зеленський взяв участь у меморіальних заходах з нагоди 80-ї річниці початку Другої світової війни, які пройшли 1 вересня у Варшаві.

За інформацією польської сторони, у заходах взяли участь близько 40 закордонних делегацій. Зокрема, до Варшави прибули Віце-президент США Майк Пенс та Президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмайєр.

Президенти, глави урядів і делегацій залишили записи у Книзі пам’яті, а також зробили символічні удари у Дзвін пам’яті.

Глава Української держави разом з іншими учасниками меморіальних заходів приєднався до церемонії покладання вінка до могили Невідомого солдата.

Присутні вшанували пам'ять загиблих у Другій світовій війні хвилиною мовчання.

Останнє оновлення (02 вересня 2019)