Середа, 18 Вересень 2019

Посередникам з працевлаштування оновили форму звіту № 1-ПА

Згідно Наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження форми звітності № 1-ПА „Інформація про кількість працевлаштованих громадян суб’єктами господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні“ та Порядку її подання» за № 851 від 03.06.2019р. (зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 02 липня 2019р за N717/33688) терміни подання звітності за формою 1-ПА в центри зайнятості змінилися з річних на щоквартальні.

Цей звіт подають юридичні особи та фізичні особи - підприємці, які: надають послуги з посередництва у працевлаштуванні в Україні, здійснюють наймання працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в інших роботодавців, надають послуги з посередництва у працевлаштуванні за кордоном. У разі наявності у суб'єкта господарювання філій, представництв, відділень, інших відокремлених підрозділів, форма звітності №1-ПА подається таким суб'єктом господарювання за результатами здійснення діяльності усіх його підрозділів.

Форма звітності №1-ПА тепер подаватиметься щоквартально міським, районним і міськрайонним центрам зайнятості не пізніше 15 числа місяця після звітного кварталу. У разі якщо останній день строку припадатиме на вихідний, святковий або інший неробочий день, днем закінчення строку подання звіту буде перший після нього робочий день.

Форму №1-ПА можна подати в електронному (з накладенням електронного цифрового підпису) чи паперовому вигляді (із засвідченням підписом керівника або уповноваженої ним особи).

Просимо також звернути увагу на те, що у випадку виявлення порушення законодавства про зайнятість в частині неподання суб’єктом господарювання відомостей про працевлаштованих ним осіб без поважних на це причин, відповідно до п. 4 ст. 53 Закону України “Про зайнятість населення”, на суб’єктів господарювання накладається штраф у двократному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої на момент виявлення порушення. А це на сьогодні становить 8346 грн.

Відділ взаємодії з роботодавцями

Міжгірської районної філії Закарпатського ОЦЗ

Останнє оновлення (02 вересня 2019)