Середа, 18 Вересень 2019

Ігор Бондаренко обговорив з керівниками фракцій обласної ради проект Перспективного плану формування ОТГ Закарпатської області

Голова обласної державної адміністрації провів зустріч з виконувачем повноважень голови облради та керівниками фракцій Закарпатської обласної ради. Йшлося про схвалення проекту Перспективного плану формування об’єднаних територіальних громад Закарпатської області.

Після презентації проекту, яку провів начальник управління містобудування та архітектури облдержадміністрації, учасники засідання під час обговорення висловили свої зауваження і пропозиції.

Підсумовуючи зустріч, Ігор Бондаренко відзначив необхідність надання депутатам розрахунків спроможності запропонованих у Перспективному плані ОТГ до кінця наступного тижня.