Середа, 18 Вересень 2019

МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР З ПИТАНЬ ОРГАНІЗАЦІЇ ПРОФОРІЄНТАЦІЙНОЇ РОБОТИ З НАГОДИ РОЗПОЧАТТЯ НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Скоро початок Нового навчального року. Зараз узгоджуються плани роботи на перше півріччя та на весь 2019-2020 навчальний рік. 27 серпня 2019 року в приміщенні Міжгірської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся методичний

семінар з питань організації профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю за участю психологів і соціальних педагогів загальноосвітніх навчальних закладів району, в якому взяв участь і представник Міжгірської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості.

Виступаючи перед присутніми зібрання начальник відділу активної підтримки безробітних Іван Баран привітав учасників зібрання з наступаючим Новим навчальним роком та висловив надію на продовження спільної роботи в напрямку профорієнтації учнівської молоді.

Коротко підбито підсумки профорієнтаційної роботи районної філії та загальноосвітніх навчальних закладів району в 2018-2019 навчальному році : проведено 219 різноманітних заходів, профорієнтаційними послугами охоплено - 6911 осіб. З більш детальною інформацією присутні мали змогу ознайомитись з інформаційного стенду та роздаткового матеріалу, що отримали всі учасники зібрання.

Також, до всіх учасників зібрання доведений календарний план-графік проведення профорієнтаційних уроків у всіх загальноосвітніх навчальних закладах району на перше півріччя 2019-2020 навчального року. І, як підказує практика попередніх років, поряд з проведенням профорієнтаційних уроків добре себе оправдовують такі заходи як проведення: Днів відкритих дверей навчальних закладів (зокрема Міжгірського професійного ліцею та Міжгірського медичного коледжу), проведення Днів кар’єри, виїзних акцій з використанням МЦПОм, профорієнтаційних уроків, професіографічних екскурсій, батьківських зборів тощо. Тому тільки спільними зусиллями та за тісної співпраці можна допомогти учнівській молоді правильно самовизначитись та знайти професійну дорогу в своєму житті.

В заході взяли участь 35 психологів та соціальних педагогів.

Відділ активної підтримки безробітних Міжгірської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості