Четвер, 23 Січень 2020
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР З ПИТАНЬ ОРГАНІЗАЦІЇ ПРОФОРІЄНТАЦІЙНОЇ РОБОТИ З НАГОДИ РОЗПОЧАТТЯ НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Скоро початок Нового навчального року. Зараз узгоджуються плани роботи на перше півріччя та на весь 2019-2020 навчальний рік. 27 серпня 2019 року в приміщенні Міжгірської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся методичний 

семінар з питань організації профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю за участю психологів і соціальних педагогів загальноосвітніх навчальних закладів району, в якому взяв участь і представник Міжгірської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості.

Виступаючи перед присутніми зібрання начальник відділу активної підтримки безробітних Іван Баран привітав учасників зібрання з наступаючим Новим навчальним роком та висловив надію на продовження спільної роботи в напрямку профорієнтації учнівської молоді.

Коротко підбито підсумки профорієнтаційної роботи районної філії та загальноосвітніх навчальних закладів району в 2018-2019 навчальному році : проведено 219 різноманітних заходів, профорієнтаційними послугами охоплено - 6911 осіб. З більш детальною інформацією присутні мали змогу ознайомитись з інформаційного стенду та роздаткового матеріалу, що отримали всі учасники зібрання.

Також, до всіх учасників зібрання доведений календарний план-графік проведення профорієнтаційних уроків у всіх загальноосвітніх навчальних закладах району на перше півріччя 2019-2020 навчального року. І, як підказує практика попередніх років, поряд з проведенням профорієнтаційних уроків добре себе оправдовують такі заходи як проведення: Днів відкритих дверей навчальних закладів (зокрема Міжгірського професійного ліцею та Міжгірського медичного коледжу), проведення Днів кар’єри, виїзних акцій з використанням МЦПОм, профорієнтаційних уроків, професіографічних екскурсій, батьківських зборів тощо. Тому тільки спільними зусиллями та за тісної співпраці можна допомогти учнівській молоді правильно самовизначитись та знайти професійну дорогу в своєму житті.

В заході взяли участь 35 психологів та соціальних педагогів.

Відділ активної підтримки безробітних Міжгірської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 6 гостей на сайті