Понеділок, 26 Серпень 2019

Інтернет-опитування про вивчення основних складових, компетентностей фахівців сфери національно-патріотичного виховання молоді

Міністерство молоді та спорту України є головним виконавцем завдань, що стосуються підвищення рівня професійної компетентності у сфері національно-патріотичного виховання дітей та молоді (п.27; п.42).

З метою якісного виконання зазначених завдань Плану дій, Міністерство молоді та спорту України та Державна установа „Державний інститут сімейної та молодіжної політики” проводять інтернет-опитування щодо вивчення основних складових компетентностей фахівців сфери національно-патріотичного виховання молоді.

До цього інтернет-опитування також запрошуються представники місцевих громадянських організацій даного спрямування та особи, що долучаються до впровадження державної політики у цій сфері.

Googlt-анкету необхідно заповнити до 10 вересня 2019 року за посиланням: https://forms.gle/Yu2AGojkCwTg9nLU8.

З приводу отримання більш детальної інформації щодо зазначених питань можете звертатись до відділу національно-патріотичного виховання Мінмолодьспорту (тел.(044) 246-62-35).

Завідувач сектору

сім’ї та молоді райдержадміністрації Т.Горова