Неділя, 25 Серпень 2019

НОВИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ СЕМІНАР ІЗ ЗАГАЛЬНИХ ПИТАНЬ ЗАЙНЯТОСТІ МОЖУТЬ ВІДВІДАТИ ВСІ БАЖАЮЧІ

Вчора, 07 серпня 2019 року  в залі засідань Міжгірської районної філії Закарпатського ОЦЗ відбувся оновлений захід для безробітних «інформаційний семінар із загальних питань зайнятості», участь в якому також взяли фахівці відділів організації зайнятості населення та активної підтримки безробітних.

Метою даного семінару - ознайомлення учасників із сучасним комплексом соціальних послуг, які надає служба зайнятості, перевагами легальної зайнятості, ризиками які існують при спробі нелегальної зайнятості та загрозами нелегальної трудової міграції, питання запобігання дискримінації та гендерної нерівності при працевлаштуванні на роботу.

Керівник семінару Оксана Дубів ознайомила безробітних з станом регіонального ринку праці, актуальними вакансіями та послугами, які надає служба зайнятості за новими підходам, зокрема через нові електронні сервіси - електронний кабінет шукача роботи, платформу профорієнтації та розвитку кар’єри, та веб-базовану платформу «моя професія: консультаційна мережа». Доведено до безробітних їх права та обов’язки, державні гарантії у сфері зайнятості, переваги легальної зайнятості, а також обговорено питання щодо запобігання дискримінації при працевлаштуванні на роботу, гендерну рівність та наслідки нелегальної трудової міграції.

В ході семінару наголошено, що з другого півріччя змінено підходи в обслуговуванні клієнтів державної служби зайнятості, розпочали роботу особисті консультанти - кар’єрні радники. Їхнім головним завданням є супроводжувати і підтримувати осіб, які звернулись до служби зайнятості в пошуках роботи, в їх намаганні знайти роботу чи змінити професію.

Учасники заходу ставили запитання, які їх цікавили, та отримали вичерпні на них відповіді.

Участь у семінарі взяло 20 безробітних осіб.

Відділ активної підтримки безробітних

Міжгірської районної філії

Закарпатського ОЦЗ

Останнє оновлення (12 серпня 2019)