П'ятниця, 19 Липень 2019

Голова ОДА ініціює створення робочої групи для вивчення питання будівництва вітряків на Боржаві

Спільним розпорядженням голови облдержадміністрації Ігоря Бондаренка та голови облради Михайла Рівіса створено робочу групу, яка детально проаналізує питання будівництва вітрової електростанції на Боржавських полонинах. Ініціював створення групи очільник ОДА І.Бондаренко.

– Головне завдання групи, до складу якої ввійдуть представники органів місцевого самоврядування, виконавчих органів влади, а також юристи та екологи, – провести юридичну експертизу документації на відповідність чинному законодавству і вивчити всі плюси й мінуси проекту, – зазначив І.Бондаренко. – Хочу підкреслити, що ми вітаємо в області будь-яких інвесторів, котрі створюють робочі місця й ведуть чесний, прозорий бізнес. Однак інвестиційні проекти ніяким чином не мають шкодити унікальній природі Закарпаття.