П'ятниця, 28 Лютий 2020
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Анастасія Пентек: «Із 1 липня мінімальні пенсії перерахують понад 230 тисячам закарпатських пенсіонерів»

У вівторок, 25 червня, у прес-центрі облдержадміністрації начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області Анастасія Пентек провела прес-конференцію для представників засобів масової інформації. Керівник пенсійної

служби області інформувала про перерахунок пенсій з 1 липня цього року, реорганізацію органів Пенсійного фонду України в Закарпатській області та відповіла на запитання журналістів.

– Законом України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» передбачено зростання 1 липня 2019 року прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, – із 1497 до 1564 гривень. У зв’язку з цим органами Пенсійного фонду області проводиться черговий перерахунок пенсій, – повідомила Анастасія Пентек. – Підвищення розміру пенсії відбудеться у пенсіонерів, котрі на сьогодні отримують мінімальну пенсію – 1497 гривень.  Після перерахунку їх пенсія становитиме мінімум 1564 гривні. Тобто її підвищать щонайменше на 67 гривень.
Відповідно, з 1 липня зростають і всі соціальні виплати, в тому числі й інші види пенсій, розмір яких залежить від прожиткового мінімуму. 
– На сьогодні нашими працівниками протестовано програму, в тестовому режимі проведено нарахування пенсій, – зазначила Анастасія Пентек. – За попередніми розрахунками, з 1 липня буде перераховано пенсії понад 231,8 тисячі пенсіонерів Закарпатської області. Потреба в додаткових коштах становить понад 3 мільйони гривень.
– Разом з тим, вчора відбулася нарада в Кабінеті Міністрів України, під час якої Прем’єр-міністр заявив про підвищення пенсій тим пенсіонерам, хто отримував невелику зарплатню, але має великий стаж роботи: жінки – понад 30 років, чоловіки – понад 35 років, – повідомила Анастасія Пентек. – Як заявив Володимир Гройсман, пенсії таких громадян становитимуть щонайменше 2 тисячі гривень. Наразі чекаємо постанову Кабінету Міністрів, після чого проводитимемо відповідний перерахунок. 
Відтак Анастасія Пентек інформувала про те, що цими днями завершується реорганізація органів Пенсійного фонду області шляхом приєднання об’єднаних управлінь Фонду, що працювали в районах та обласному центрі, до Головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області. 
– По завершенні реорганізації в області функціонуватиме одна юридична особа – Головне управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області, – повідомила керівник пенсійної служби області. – Реорганізація жодним чином не позначиться на якості надання пенсійних послуг, адже не передбачається скорочення мережі органів Фонду області: в кожній адміністративно-територіальній одиниці області працюватимуть відділи обслуговування громадян – сервісні центри, відділи з питань призначення та перерахунку пенсій та відділи/сектори з питань виплати пенсій. З липня розпочнуть працювати оновлені сучасні сервісні центри у Великому Березному, Тячеві, Виноградові, Хусті, Міжгір’ї, Рахові, Берегові, Іршаві. 
В результаті реорганізації вдосконалиться управління фінансовими ресурсами, відповідно скорочуються й адміністративні видатки, забезпечується прозорість та відкритість у роботі Фонду.

 
Правова допомога
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 20 гостей на сайті