Середа, 15 Липень 2020
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Авторизація
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Семінар для осіб з інвалідністю за участі представника управління соціального захисту населення

Для підвищення мотивації до зайнятості, ознайомлення з перспективами зайнятості, 30 травня 2019 року відбувся семінар за участю осіб з інвалідністю, які перебувають на обліку в Міжгірській районній філії Закарпатського ОЦЗ, за участю  заступника

начальника управління соціального захисту населення Міжгірської  РДА Ярослава Іванини.

Мета семінару  – підвищення мотивації до праці, ознайомлення з перспективами працевлаштування у роботодавців району та самозайнятості, додатковими гарантіями при працевлаштуванні та соціальними послугами, які надає державна служба зайнятості.

Під час проведення заходу акцентувалась увага на необхідності побудови власної стратегії пошуку роботи, адже особи з інвалідністю можуть бути і стають повноцінними, активними працівниками, які здатні надихати багатьох своєю невтомною працею.

Участь у заході взяло 10 осіб даної категорії. В результаті проведеного заходу одна особа з інвалідністю  виявила бажання відкрити власну справу, а ще одній – підібрано підходящу роботу у роботодавця з нашого району.

Під час проведення семінару порушувались і питання  надання пільг та державних соціальних допомог особам з інвалідністю, реалізація заходів з індивідуальної програми реабілітації, порядок забезпечення окремих категорій громадян технічними та іншими засобами реабілітації. Цікавими були питання щодо призначення субсидій. На всі ці питання заступник начальника управління соціального захисту населення Я. Іванина дав змістовні вичерпні відповіді.

Відділ активної підтримки безробітних

Міжгірської районної філії

Закарпатського ОЦЗ

 
Правова допомога
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 21 гостей на сайті