Неділя, 16 Червень 2019

Відзначили Міжнародний день захисту дітей

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

Головна ідея цього свята – звернення уваги нашого суспільства, на те, що дуже необхідно дітям, захист прав дітей, особливо в теперішній час.

Як водиться, у черговий раз Міжгірським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було організовано та проведено заходи до з нагоди відзначення даного свята.

Цього року до святкувань долучились, вже традиційно, служба у справах дітей райдержадміністрації, Міжгірський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» в Закарпатській обл., комунальна реабілітаційна установа «Обласний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю», Міжгірська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1.

На стадіоні «Авангард», зібралися діти - члени мовного табору Міжгірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 1., щоб узяти участь у конкурсі на кращий малюнок на асфальті. Розпочалося свято із привітань та щирих побажань малечі рости здоровими в добрі, достатку, мирі, оточенні любов’ю рідних та Божою благодатттю.

Сьогодні й кожного наступного дня зігріваймо теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднуймо зусилля заради майбутнього. І тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.

Останнє оновлення (05 червня 2019)