Понеділок, 19 Серпень 2019

Міжнародний день захисту дітей разом зі службою зайнятості

3 червня 2019 року з нагоди відзначення Міжнародного Дня захисту дітей Міжгірською районною філією Закарпатського обласного центру зайнятості проведено виїзну акцію на стадіоні «Авангард» в райцентрі.

У рамках святкового заходу учасники зібрання взяли участь у змагально-мотиваційному конкурсі «Подорож у професійне майбутнє» шляхом участі у конкурсі малюнку на асфальті. Частина учнівської молоді працювала з професійним самовизначенням з допомогою програмно-апаратного комплексу. Найбільше до душі молоді припав пісенний конкурс української пісні, караоке. В ігровій формі діти мали змогу ознайомитись із різноманітним світом професії, з правилами вибору професії. Бажаючі переглянули презентаційні відеоролики по професіях.

Захід проходив у веселій і дружній атмосфері. Діти проявляли зацікавленість та із задоволенням брали участь в інтерактивних іграх та квестах. Оскільки після тривалих дощів день видався напрочуд сонячним та спекотним та щоб уберегтися від сонячних променів, з учасниками заходу проведено майстер-клас із виготовлення з газети картуза.

У конкурсі малюнку «Подорож у професійне майбутнє» на асфальті відзначились: Штайгер Вікторія, Казюк Олег, Сай Назар, Рошко Євгенія, Мурач Єгенія, Руснак Марійка, Буркало Валентина, Паренко Вікторія, Пшенична Богдана та інші.

В пісенному конкурсі відзначились: Могорита Віра, Шарга Вячеслав, Мушка Любомир, Шурдюк Михайло, Шовак Іванна, Шовак Ярослава.

Всіх учасників даного заходу, переможців інтелектуальних змагань відзначено різними цінними подарунками та заохочувальними призами .

Сподіваємось, що мрії дітей обов’язково здійсняться, і вони здобудуть ті професії , до яких прагнуть вже сьогодні.

Відділ активної підтримки безробітних

Міжгірської районної філії

Закарпатського ОЦЗ

Останнє оновлення (05 червня 2019)